Mamlakatning ko‘plab tashkilotlarida bo‘lgani kabi Ucell kompaniyasida ham yirik bayramlar — Mustaqillik kuni, Konstitutsiya kuni, Navro‘z bayrami, Xalqaro xotin-qizlar kuni, O‘zbek tiliga davlat tili maqomi berilgan kun keng nishonlanadi.
— Bizda boshqa sanalarni ham esda qolarli qilib nishonlash kabi yaxshi an’ana bor: masalan, yoz chillasining birinchi kuni yoki «Qishning birinchi kuni», — deydi Personalni boshqarish deportamenti direktori v. b. Maksim Domaxin. — Yakunlanayotgan 2020 yil hammamiz uchun ham oson kechmadi. Ammo qiyinchiliklarga qaramay, Ucell kompaniyasi biznesda yaxshi natijalarga erishdi. Biz uyali aloqa bozorida yetakchiga aylandik: Ucell abonentlari soni hozirda 8 million kishini tashkil qiladi. Shuning uchun biz kirib kelgan qishga nekbinlik bilan qaraymiz va o‘z abonentlarimizni yangi tariflar hamda xizmatlar bilan xursand qilishga tayyormiz.

В Компании Юселл, как и во многих организациях страны всегда отмечают большие праздники: День Независимости, Навруз, 8 марта, День узбекского языка.
— Есть у нас и добрая традиция делать запоминающимися и другие даты: первый день летней чилли или «Первый день зимы», — говорит и.о. Директора департамента по управлению персоналом, Департамент по управлению персоналом Максим Домахин. — Уходящий 2020 год был непростым для всех нас. Но и в этот год Компании Юселл удалось добиться хороших результатов в бизнесе. Мы стали лидерами на рынке сотовой связи: число абонентов Юселл составляет сегодня 8 миллионов человек. Поэтому мы с оптимизмом смотрим на наступающую зиму и готовы радовать своих абонентов новыми тарифами и услугами.