O‘zbekistonning nufuzli ofis loyihasi Trilliant – topshirilishga tayyor kadastrli ofislar!
Ofis, mehmonxona, restoran va umumiy ovqatlanish joylarini birlashtirgan O‘zbekistondagi birinchi A+ Business Park Trilliant ofislarni ijaraga berish davom etar ekan, sotuvdagi ofislar kadastr bilan birga topshiriladi!
Toshkent markazidagi noyob joylashuvi va tarixiy me’moriy xususiyatlarni o‘zida mujassam etgan xalqaro standartlardagi Trilliant loyihasida ofislar foydalanishga topshirish bosqichiga keldi. 14 va 17 qavatli ikki ofis minorasi, 17 qavatli mehmonxona minorasi, kongress markazi, restoran va kafelarni o‘zida jamlagan Business Park, bu ijtimoiy hayot va biznes olami nuqtai nazaridan Toshkentning yangi diqqatga sazovor, jozibador markazi bo‘ladi.
Trilliant loyihasi bo‘yicha dunyodagi eng yirik mehmonxona tarmoqlaridan biri bo‘lgan Tashkent shahridagi Intercontinental Hotels xorijdan kelgan IHG mutaxassislari jamoasi tomonidan ishchilarni o‘qitishni yakunlab, birinchi mehmonlarni kutib olishga kirishdi. 16-qavatdagi Ember restorani, sport zal va SPA ochilishi loyihada ofis hayoti va ijtimoiy hayotning sezilarli darajada jonlanishini ta’minlay boshladi.
Sotib olish va ijaraga olish uchun katta talab mavjud.
Nufuzli loyihada binoning qurilish jabhasi nihoyasiga yetkazilgani ko‘rinib turgan bo‘lsa-da, loyiha atrofidagi to‘siqlarning olib tashlanishi bilan obodonlashtirish ishlari boshlangani e’tiborni tortadi. 2023 yil yanvar oyidan boshlab topshirish boshlangan Trilliantda 17 qavatli ofis minorasi sotuvga qo‘yilgan bo‘lsa, 14 qavatli ofis minorasi ijara uchun ochildi. Rasmiylar bergan ma’lumotlarga ko‘ra, «Sotuvga taqdim etilgan 17 qavatli ofis minorasi milliy va xalqaro biznes dunyosi tarafidan yuqori talabga ega bo‘lib, bugungi kunga kelib uning 70 % sotilgan», boshqa tomondan, ijaraga ochilgan 14 qavatli ofis minorasi uchun ko‘plab xalqaro firmalar bilan ijara muzokaralari olib borilayotgani bildirildi. Sotilgan ofislar kadastr bilan topshirilmoqda.
Trilliant loyihasida jami 15.795 metr kvadrat ofis maydoni ijaraga berish uchun ochilgan. Ijara uchun ochilgan 14 qavatli ofis minorasida 141 ta A toifali ofislar mavjud bo‘lib, ijaraga berish faqat Trilliant savdo ofisi tomonidan amalga oshiriladi. Ijaraga beriladigan ofislar 67 metr kvadratdan 1460 metr kvadratgacha bo‘lib ofislar qora suvoq holatida topshiriladi. Loyihadan ofislarni ijaraga olgan kompaniyalar ofislarini olishlari bilanoq pardozlash ishlarini boshlashlari mumkin.
Xalqaro standartlarga muvofiq ofis loyihasi
Xalqaro standartlarga ega ofis, mehmonxona va ijtimoiy hayot majmuasi sifatida hayotga tatbiq etilgan Trilliant, ofis aholisi uchun sog‘lom va qulay muhit yaratishni maqsad qilgan. Loyiha, majlis xonalari bo‘lgan kongress markazi va dunyoga mashhur hashamatli brendlar joylashgan xiyobon bilan barcha xodimlarning va mexmonlarning ehtiyojlarini qondiradigan tarzda tashkillashtirilmoqda. Loyiha hududida joylashgan restoran va kafelar o‘z mehmonlariga jahon oshxonasi taomlarini taqdim etadi.
Trilliant xalqaro standartlarga javob beradigan, O‘zbekiston biznes dunyosining kelajakdagi ehtiyojlarini va ofisning barcha talablarini hisobga olgan holda barpo etildi. Kunduzgi yorug‘likdan maksimal samaraga ega bo‘lgan jihati, ochiladigan derazalari, 4,38 m. shift balandligi, 1,5 soniyada qavatni o‘zgartiradıgan Otis markali lift va ko‘plab innovatsion xususiyatlarga ega ishlash va motivatsiyaga yo‘naltirilgan arxitekturaga ega Trilliant taqdim etilayotgan imtiyozli xalqaro tajriba bilan hashamatning haqiqiy ta’rifini ochib beradi.
Zamonaviy texnologiya, barqaror infratuzilma
Trilliant barqarorlik sohasida dunyoda qabul qilingan eng yuqori xalqaro akkreditatsiyalardan biri bo‘lgan LEED Gold sertifikati talablariga muvofiq ishlab chiqilgan. Eng so‘nggi texnologiyalar bilan jihozlangan va mutaxassislar tomonidan ishlab chiqilgan ofis minorasi zamonaviy barqarorlik standartlariga javob bergan holda aqlli bino modeli bilan hayotga tadbiq etiladi. O‘zbekistondagi birinchi LEED Gold guvohnomali loyiha bo‘lishga nomzod Trilliant, kam energiya quvvati iste’moli, barqaror landshaft maydoni, avtomobil zaryadlash stansiyalari, qayta ishlash moslamalari, chiqindilarni boshqarish tizimlari va aqlli shamollatish texnologiyasi bilan tabiiy resurslardan samarali foydalanadi va ayni paytda operatsion xarajatlarni kamaytiradi.
Barcha xususiyatlari bilan O‘zbekiston biznes dunyosining qutb yulduzi bo‘ladigan Trilliant’da o‘z o‘rningizni egallash uchun savdo ofisiga tashrif buyurishingiz yoki loyiha mutasaddilari bilan bog‘lanishingiz mumkin.

Престижный офисный проект Узбекистана в Trilliant – сдача офисов готовым кадастром!
Trilliant - Первый бизнес-парк класса А+ в Узбекистане, сочетает в себе офисы, пяти звездочный отель, кафе и рестораны. В проекте продолжаются продажа офисов уже с готовым кадастром, в том числе и сдача офисов в аренду.
С своим уникальным расположением в сердце Ташкента, архитектурой, разработанный с вдохновением тандема современного стиля и исторических мотивов Узбекистана офисы Trilliant подошли к стадии сдачи. Объединяя две 14- и 17-этажные офисные башни, 17-этажную гостиничную башню, конгресс-центр, рестораны и кафе, Trilliant станет новым центром притяжения Ташкента как для делового мира, так и для общественной жизни.
Intercontinental Hotels, одна из крупнейших мировых гостиничных сетей в проекте Trilliant, начала принимать своих первых гостей, завершив тренинги работников, проведенные со стороны международных специалистов команды IHG из-за рубежа. Открытие ресторана Ember на последнем 16-м этаже, также тренажерного зала и СПА передало значительную степень оживлённости в офисной и общественной жизнь проекта.
Существует высокий спрос на покупку и аренду
Виден завершенный Фасад здания в престижном проекте, с демонтажем ограждений и работы начатые по озеленению привлекает больше внимания. 17-этажная офисная башня в Trilliant, сдача которой началась в январе 2023 года, выставлена на продажу, а 14-этажная офисная башня открыта для аренды. Согласно предоставленной oфициальной информации, «Выставленная на продажу 17-этажная офисная башня пользуется высоким спросом со стороны национального и международного делового мира, и на сегодняшний день продано 70%», с другой стороны, сообщалось, что ведутся переговоры об аренде со многими международными организациями в 14-этажной офисной башни, которая была открыта для сдачи в аренду. Проданные офисы передаются с готовым кадастром!
В проекте всего 15 795 квадратных метров офисных площадей доступны для снятия в а ренду. 14-этажная офисная башня, которая открыта для аренды, имеет 141 офисов класса А+, договоры аренды заключает офис продаж Trilliant только. Предлагаемые в аренду офисы варьируются от 67 квадратных метров до 1460 квадратных метров, офисы сдаются в состоянии черновой отделки. Компании, арендующие офисы в проекте, могут начать отделочные работы, как только они получат свои офисы.
Офисный проект по международным стандартам
Реализованный Business Park как многофункциональный комплекс международного уровня, Trilliant стремится разместить офисных сотрудников в здоровой и комфортной среде. Проект воплощается в жизнь с конгресс-центром с конференц-залами и бульваром всемирно известных брендов класса люкс, чтобы удовлетворить потребности всех сотрудников и гостей. Рестораны, расположенные на территории проекта, предлагают своим гостям попробовать блюда от мировых кухней.
Trilliant, рассчитанный на будущие потребности делового мира Узбекистана, был построен с учетом всех требований офиса, соответствующего международным стандартам. Фасад с максимальной эффективностью от дневного света, открывающемся окнами, с высокими 4,38 м. потолками, скоростными лифтами от компании Otis, который меняет этаж за 1,5 секунды, а также функциональной и мотивирующей архитектурой с множеством инновационных функций, Trilliant раскрывает истинное определение роскоши с привилегированным опытом, который предлагает своим жителям.
Надежная инфраструктура ,современные технологии
Trilliant был разработан в соответствии с требованиями сертификата LEED Gold, одной из самых высоких международных аккредитаций, принятых в мире в области устойчивого развития. Оснащенная новейшими технологиями и профессионально спроектированная офисная башня воплощает в жизнь современные стандарты устойчивого развития и модель умного здания. Trilliant, который является кандидатом на получение первого проекта с сертификатом LEED Gold в Узбекистане, эффективно использует природные ресурсы благодаря низкому энергопотреблению, устойчивой ландшафтной зоне, зарядным станциям для автомобилей, установкам для переработки, системам управления отходами и интеллектуальной технологии вентиляции при одновременном снижении эксплуатационных расходов.
Чтобы занять свое место в Trilliant, который станет путеводной звездой делового мира Узбекистана со всеми его особенностями. Вы можете посетить офис продаж или связаться с представителями проекта.