2. Tanlov komissiyasi ishchi organi manzili: Aksiyadorlik tijorat Xalq banki, 100000, O‘zbekiston Respublikasi, Toshkent sh., Qatortol ko‘chasi, 46 uy.
Qo‘shimcha ma’lumotlar uchun — Nazarov Farrux (97) 745-31-81, Ergashev Odil (94) 610-55-75.
- Taklif etilayotgan bankomatlar dasturiy ta’minoti UzCard to‘lov tizimiga mos bo‘lishi (Protsessing markazlari bilan yozishmasi) kerak;
- Bankomatlarning kafolat muddati 1 yildan kam bo‘lmasligi kerak;
- Tanlov shartlari bo‘yicha batafsil ma’lumotlarni www.xb.uz saytidan, shuningdek, dushanba—juma kunlari soat 09:00 dan 18:00 ga qadar yuqorida ko‘rsatilgan manzil va telefonlar orqali olish mumkin.
4. Tijorat takliflar (texnik talablar bo‘yicha alohida, narxlari bo‘yicha alohida konvertga joylangan va tashkilot muhri bilan muhrlangan bo‘lishi lozim) 2018-yilning 9-avgust kuni soat 18:00 ga qadar qabul qilinadi.

1. Цель конкурса: Приобретение 186 банкоматов (Cash out) для Акционерно-коммерческого банка Народный банк.
2. Адрес рабочего органа конкурсной комисии: Акционерно-коммерческий Народный банк, 100000, Республика Узбекистан, г.Ташкент., ул. Катартал, дом 46.
За дополнительными сведениями обращайтесь к Назарову Фарруху (97) 745-31-81, Эргашеву Одилу (94) 610-55-75.
1. Требование для участия в конкурсе:
- Подробные сведения об условиях конкурса можно получить на сайте www.xb.uz, а также с понедельника до пятницы с 09-00 до 18-00 часов по выше указанным адресам и телефонам.
4. Коммерческие предложения(необходимо чтобы предложения по техническим требованиям были размещены в отдельном конверте, по ценом в другом, закреплены печатью организации) будут приниматься до 18:00 часов 9 августа 2018 года.