Foto: «Wikipedia.org»
Xalq banki IABS dasturida mijoz va xodimlar ma’lumotlarini avtomatik ravishda o‘ziga yuklab olib va shu ma’lumotlar asosida sertifikat tayyorlash, tayyorlangan sertifikatni elektron kalitga yuklab berish ishlarini bajara oladigan dasturiy ta’minotni xarid qilish bo‘yicha tashkilotlar o‘rtasida tanlov e’lon qiladi.
1. Tanlov komissiyasi ishchi organi manzili va telefoni:
O‘zbekiston Respublikasi 100000, Toshkent sh., Amir Temur shoh ko‘chasi, 3-uy.
Telefon: (99871) 120-17-49, 120-17-62. e-mail: marketing@xb.uz.
1. Tanlov o‘tkazilishi shartlari bo‘yicha qo‘shimcha ma’lumotlarni www.xb.uz saytidan, shuningdek, dushanba-juma kunlari soat 09-00 dan 18-00 ga qadar yuqorida ko‘rsatilgan manzil va telefonlar orqali olish mumkin.
2. Tijorat takliflari (texnik talablar bo‘yicha alohida konvertda, narxlari bo‘yicha alohida konvertda korxona muhri bilan muhrlangan bo‘lishi lozim) 2018-yilning 26-may kuni Toshkent vaqti bilan soat 17.00 ga qadar qabul qilinadi.

Акционерный коммерческий Народный банк примет предложения по продаже специального программного обеспечения
Foto: «Wikipedia.org»
Народный банк объявляет конкурс среди клиентов IABS, который автоматически загружает информацию о клиентах и сотрудниках, а также приобретает программное обеспечение для подготовки сертификатов и возможность выполнять электронную сертификацию сертификата.
1. Адрес и контактный телефон рабочей группы тендерной комиссии:
Республика Узбекистан, 100000, г. Ташкент, пр. А.Темура, д. 3.
Телефон: (998 71) 120-17-49, 120-17-60. e-mail: marketing@xb.uz
1. Подробная информация об условиях проведения тендерных торгов по вышеуказанному адресу или телефонам с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00 часов, а также на сайте www.xb.uz.
2. Последний срок приёма конкурсных предложений (должны быть в запечатанных конвертах (финансовый и технический)) 26 мая 2018 года до 17-00 часов по Ташкентскому времени.