Қирғизистондаги Ўзбекистон фуқаролари учун сайёр қабул бўлиб ўтади
Ўзбекистон Республикасининг Бишкек шаҳридаги элчихонаси хабарига кўра, 2018 йилнинг 11-12 май кунлари Ўш шаҳрида Қирғизистон Республикасининг Ўш, Жалолобод ва Боткен вилоятлари ҳудудида вақтинчалик ёки доимий яшовчи Ўзбекистон фуқаролари учун сайёр консуллик қабули бўлиб ўтади.
ТИВ ахборот хизматининг хабарига кўра, сайёр консуллик қабули Қирғизистон Республикаси Ҳукуматининг Ўш шаҳридаги ваколатли вакиллиги биносида ўтказилади.
Фуқароларни қабул қилиш (0312) 98-62-96 телефон рақами орқали ёки элчихона веб-сайтидаги электрон тизимида олдиндан рўйхатга олиш орқали амалга оширилади.

В городе Оше состоится выездной консульский прием граждан Узбекистана
По информации Посольства Республики Узбекистан в г.Бишкеке, 11-12 мая 2018 года в г.Оше состоится выездной консульский прием граждан Узбекистана, временно или постоянно проживающих на территории Ошской, Жалал-Абадской и Баткенской областей Кыргызской Республики.
Выездной консульский прием состоится в здании аппарата Полномочного представительства Правительства Кыргызской Республики в г.Оше.
Прием граждан будет осуществляться по предварительной записи по номеру (0312) 98-62-96, или через системы электронной записи на сайте Посольства.